ÖVRIGT / Mattor / Khoij 5271027
nr 527 1027
Khoij
Tidigt 1900-tal, signerad Amini Khoij . 250x357, långsidor med mindre slitage, fläckar, punktslitage, stains, small area with wear
Utrop:
30.000 kr
Såld:
25.200 kr
måndag 26 maj 2008